• מאחורי הקלעים של התודעה – מגדר ומדיה - מה אם הייתי מציעה לך משקפיים ייחודיים דרכם הכל נראה אחרת? במסע זה אצייד אותך במשקפיים שיחשפו את כוחה של המדיה בעיצוב הבחירות והתפיסות בחיינו. דרך התבוננות בקטעי מדיה מרתקים מפרסומות, קולנוע, סדרות וחדשות נגלה איך התודעה שלנו מתעצבת לאורך השנים ומשפיעה על הזהות שלנו.


  • ניהול מודע מגדר - נבין מה זה בכלל אומר מודע מגדר ואיך זה קשור לניהול? ולמה זה ממש לא עניין לנשים בלבד. בהרצאה נלמד על הטיות סמויות שלא הכרנו. דרך מחקר ונתונים חדשים נכיר את הכוחות שבניהול מודע מגדר, ונקבל כלים לפתוח את המחשבה ולייצר אדוות של שינוי כל אחד ואחת בסביבה שלו.ה.


  • אלימות לא סוגיה של נשים בלבד - בהרצאה נלמד מהי מערכת יחסים בריאה ומהי מערכת יחסית רעילה ואלימה, ננפץ מיתוסים, נכיר נתונים חדשים, ונלמד דברים חדשים על מעגל האלימות במשפחה, תוך שימוש במדיה ומחקרים עדכניים. בואו לקבל ידע וכלים כדי ליצור מחר שוויוני ומכבד.


  • זירת הזנות בישראל, להביט למציאות בעיניים - בהרצאה נפנה אלומת אור לעולם שמתקיים במחשכים ונכיר את זירת הזנות דרך המדיה. יחד ננפץ מיתוסים ישנים, ניחשף לעובדות ונתונים, נבין את ההשלכות ונראה כיצד זה קשור למאבק לשוויון מגדרי וקידום מעמדן של נשים בישראל.


  • פרסום מודע מגדר ומגוון חברתי - האם פרסומות סקסיסטיות באמת מוכרות? האם אפשר לומר שעולם הפרסום מגוון? ומה לגבי כוחן של פרסומות בקידום ערכים ורווח כלכלי? בואו להרצאה מרתקת על עולם הפרסום דרך עדשה של מגדר ומגוון חברתי. יחד נביט בעיניים ביקורתיות בפרסומות מיוחדות מהארץ ומהעולם, מהעבר וההווה, ניחשף למידע חדש, ונשאיר אתכן.ם עם מחשבה טיפה אחרת.


  • השמיים הם לא הגבול - להיות פורצת דרך - יחד נצא למסע מרתק במרחב המוכר לנוער ונאתגר את ההסללה המגדרית, נחזק את הביטחון העצמי והיכולות באמצעות מודל זכיר ופשוט להעצמת הביטחון העצמי של נערות. נכיר נתונים עדכניים, ננפץ מיתוסים והכל דרך שיתוף אינטראקטיבי, קטעי מדיה, והמון מוטיבציה לפרוץ את הדרך.


  • מורכבויות ואתגרים בתפקיד הממונה למניעת הטרדה מינית במקום העבודה - בהרצאה נתייחס לתפקיד הממונה, נציג נתונים עדכניים בנוגע להטרדות מיניות בשוק העבודה, נברר מדוע ישנה נטייה לא להתלונן, נכיר רגישויות ואתגרים ונחשוב יחד על פתרונות יצירתיים ברמת הארגון. בואו לברר איך אפשר לעצב את השיח ומה ניתן לעשות אחרת.